25-27/9/2020 MČR DD Letohrad

Vedoucí výpravy - Jaroslav Tajovský 604 660 177 a Jiří Roučka 603 947 883

Propozice evidence.biatlon.cz/#/udalosti

v pátek sraz 12:45 u obchodu odjezd 13:00
zde budou předány malorážky do Jardova auta
spí se v postelích na internátu v Letohradě
jídlo není oddílem zajištěno, v internátu jsou kuchyňky (asi nic moc extra) na závodišti bufet
oblečení volte s ohledem na předpověď počasí

adresa internátu: goo.gl/maps/aCQu8R5Nu6HXeuB78
Kontakt - pí. Kratochvílová 608 131 912 nebo 702 292 320 - volat cca. 1h před příjezdem na internát
ubytování neplatit - přijde faktura na klub

Nominovaní závodníci: Pája, Danča, (Viki nejede), Kuba, Michal, Martin

21/5/2020

Letní sezóna 2020 

podrobnosti zde: https://www.biatlon.cz/2020/05/21/letni-biatlon-jak-probehne-sezona-2020/

 

Regionální závody:

od 6.6.    budou pořádány regionální závody - termínovka bude teprve upřesněna 

13.6.        Žactvo s přípravkou, D+D        Bystřice p.H.

4.7.          Žactvo s přípravkou, D+D        Zdětín

 

Celostátní závody:

I.  D+D - Bystřice pod Hostýnem 20. – 21. 6. 
I. Žáci (mimo přípravky) - Staré Město pod Landštejnem 27. – 28. 6.

II. Žáci i D+D - Jilemnice 21-23.8.   

https://www.levneubytovani.net/ubytovani/sokol-jablonec/

MČR Žactvo - Bělá pod Bezdězem 18-20.9.
MČR D+D - Letohrad 25-27.9.

 

Vše se postupně vyvíjí, zpřesňuje. Zde předkládáme to nejaktuálnější, co od svazu víme.

Kalendář závodů v biatlonu 2019/2020:

evidence.biatlon.cz/#/udalosti

Kalendář soutěží ČP v biatlonu pro sezónu 2020

27.04.2019 Zdětín Regionální závod Vytrvalostní závod přípravka+Ž+D+D
28.04.2019 Zdětín Regionální závod Sprint přípravka+Ž+D+D
11.05.2019 Břidličná Regionální závod ZHS, Sprint se skup. startem přípravka+Ž+D+D
18.05.2019 Rožnov p. R. Regionální závod Vytrvalostní závod přípravka+Ž
18.05.2019 Nové Město na M. Regionální závod Sprint Ž
19.05.2019 Nové Město na M. Regionální závod Sprint se skup. startem Ž
25.05.2019 Bystřice p. H. Regionální závod Sprint se skup. startem přípravka+Ž+D+D
01.06.2019 Staré Město pod L. 1. ČP Ž+D+D Vytrvalostní závod
02.06.2019 Staré Město pod L. 1. ČP Ž+D+D Sprint
15.06.2019 Bystřice p. H. 2. ČP Ž+D+D Sprint
16.06.2019 Bystřice p. H. 2. ČP Ž+D+D Sprint se štafetovou střelbou
07.09.2019 Jilemnice 3. ČP Ž+D+D Sprint
08.09.2019 Jilemnice 3. ČP Ž+D+D Sprint s hromadným startem
21.09.2019 Břidličná MČR Ž Sprint a štafeta
22.09.2019 Břidličná MČR Ž ZHS
28.09.2019 Bystřice p. H. MČR D+D Sprint a supersprint
29.09.2019 Bystřice p. H. MČR D+D ZHS
 
21.12.2019 Nové Město na M. Regionální závod - Ž
22.12.2019 Nové Město na M. Regionální závod - Ž+D
29.12.2019 Letohrad Regionální závod - Ž
29.12.2019 Nové Město na M. 1. ČP D+D
30.12.2019 Nové Město na M. 1. ČP D+D
04.01.2020 Nové Město na M. 1. ČP Ž klasicky
05.01.2020 Nové Město na M. 1. ČP Ž klasicky
11.01.2020 Jablonec nad Nisou 2. ČP D+D
12.01.2020 Jablonec nad Nisou 2. ČP D+D
20.01.2020 - Karlovarský kraj ZODM
- 23.01.2020 Karlovarský kraj ZODM
25.01.2020 Letohrad 3. ČP D+D
26.01.2020 Letohrad 3. ČP D+D
01.02.2020 Harrachov Regionální závod - Ž
02.02.2020 Harrachov Regionální závod - Ž
08.02.2020 Jablonec nad Nisou 2. ČP Ž - volně
09.02.2020 Jablonec nad Nisou 2. ČP Ž - volně
14.02.2020 - Nové Město na M. MČR D+D
- 16.02.2020 Nové Město na M. MČR D+D
21.02.2020 - Letohrad MČR Ž - volně
23.02.2020 Letohrad MČR Ž - klasicky

 

Postupová kritéria pro ČP 

W/M11 - nejsou vypsané celostátní závody

Účast v prvním konaném celostátním závodě Českého poháru není omezena.

- jsou držiteli alespoň II.VT v biatlonu z celostátního ČP v sezóně 2018/2019 

- jsou držiteli alespoň II.VT v biatlonu z regionálního závodu ČP v sezóně 2019/2020 

- jsou držiteli alespoň III. VT v biatlonu z celostátního závodu ČP v sezóně 2019/2020

Postupová kritéria pro MČR

1. VT nebo 2. VT získaná v aktuální sezóně na ČP

 

Doplňkové závody - hladké lyžování - ČMP

Českomoravský pohár 2019/2020 - www.cmpohar.cz/
 

26.12.2019     Štěpánské závody - Nové Město na Moravě

11.1.2020 Jihlava,  areál Čeřínek
12.1.2020 Žďár nad Sázavaou, areál Martina Koukala
25.1.2020 Nové Město na Moravě - Vysočina Aréna
26.1.2020 Hlinsko 
1.2.2020 Králíky
8.2.2020 Svratka
9.2.2020 Štěpánské závody - NMNM - náhradní termín
15.2.2020 Pohledec

11.1.2020     Jihlava,  areál Čeřínek

12.1.2020     Žďár nad Sázavaou, areál Martina Koukala

25.1.2020     Nové Město na Moravě - Vysočina Aréna

26.1.2020     Hlinsko 

1.2.2020     Králíky

8.2.2020     Svratka

9.2.2020     Štěpánské závody - NMNM - náhradní termín

15.2.2020     Pohledec

 

Výsledky online
online.biatlon.cz/#/

Propozice a výsledky
evidence.biatlon.cz/#/udalosti